Organizasyon Şeması

Organizasyon Şeması


Sosyal Aktiviteler

Sosyal Aktiviteler


Hakkımızda

Merkez Ofisimiz Aram Grup; Türkiye’nin daima ileriye ve iyiye gitmeyi hedefleyen, genç, dinamik, profesyonel, dünya çapında kalite sertifikalarına sahip bir kuruluşudur. Bu sebeple katıldığı bütün faaliyet alanlarında kaliteyi, standartları, çevreyi ve tecrübeyi ön planda tutan idari ve teknik kadrosuyla yeni atılım hedefleri peşinde koşan bir yapıya sahiptir.

Firma altyapı, üstyapı, toplu konut, enerji, endüstri, doğalgaz, tekstil ve gıda sektörlerinde birçok çalışma yapmış olup, bu alanlarda uzmanlaşmış iştirakleriyle yeni yapılacak işler için potansiyel bir kuruluştur.

Merkezi Ankara’da bulunan Aram Grup 1990 yılında kurulmuş olup; geçen yıllar içinde istikrarlı bir büyüme göstererek Türkiye’nin birçok bölgesinde resmi daireler, kamu kuruluşları ve üniversitelerin düzenlediği projeler ile Dünya Bankası destekli projelere katılmış olup; bu işleri başarıyla tamamlayarak birçok referans elde etmiştir.

Firmanın hedefi, Türkiye sınırlarını aşarak dünya çapında çalışmalar yapan bir kuruluş olarak  uluslararası firmalar arasında kendine ait bir yer edinmektir.Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Şirketimizin faaliyet alanı içerisinde sunulmakta olan üretim ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinin en üst seviyede karşılanması, temel ilke olarak benimsenmiştir.

devamı.. »